O Nas

 

 • Wybierz
  miasto
 • Wybierz
  florystę
 • Wybierz
  bukiet
 • Zamów
  dostawę
 • Odbierz w
  kwiaciarni

 

 

 

Bookiet24 –internetowa platforma dla florystow

 

 • Zawsze świeże
 • Szybka dostawa
 • Znajomość lokalnego rynku
 • Logistyka sprzedaży
  Fakturowanie
  Zespół


Jesteśmy rodziną florystów z ponad stu letnią tradycją. Posiadając duże doświadczenie w sprzedaży kwiatów i chcąc rozwijać swój biznes, postanowiliśmy zaistnieć on-line. Niestety, okazało się że istniejące na rynku platformy e-commerce nie skupiają się na tożsamości kwiaciarni - twórców i dostawców produktu. Brakuje wspierania lokalności i indywidualności każdej z kwiaciarni. Zdecydowaliśmy, że takie podejście jest dla nas nie do zaakceptowania i postanowiliśmy stworzyć własną platformę, na której każda, najmniejsza nawet kwiaciarnia, znajdzie swoje miejsce i będzie tak samo wyjątkowa jak do tej pory poza siecią. Chcemy aby każdy mógł podkreślić swoją autentyczność, swój własny styl i razem z nami pokazywał się szerszemu gronu odbiorców, do których dotarcie umożliwia nam Internet.

 
W 2015 rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem takiej platformy, która Wam, florystom pomoże ominąć cały bałagan związany z marketingiem, papierkami, rachunkami i przemierzaniem sieci w poszukiwaniu klientów. Dzięki Bookiet24 będziecie mogli skupić się tylko na tym co wychodzi Wam najlepiej - czyli na układaniu pięknych kwiatowych kompozycji. Sprzedażą, marketingiem i prezentacją Waszych prac online zajmiemy się my.
Przygotowaliśmy kilka taryf członkostwa w Bookiet24 tak aby każdy z Was mógł dobrać odpowiedni produkt dla siebie. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać naszą platformę, co jednocześnie Wam pozwoli poszerzyć zasięg sprzedaży i zwiększyć swoje dochody bez zajmowania się marketingiem i logistyką sklepu online.

 
Po otrzymaniu zamówienia od klienta układasz bukiet, wystawiasz rachunek i to wszystko co musisz zrobić. Bukiet pojedzie do klienta a fakturę drogą elektroniczną wysyłasz do nas. Raz w miesiącu wystawiamy dla Ciebie całe zestawienie dzięki czemu nie kolekcjonujesz kwitów po każdej transakcji.  Zapewniamy szybką płatność, więc Twoje pieniądze znajdują się u Ciebie od razu. Bez dodatkowych problemów, kwitów i niepotrzebnych rachunków. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy zamówień, dołączać paragonów. Usunęliśmy to wszystko abyś mógł spokojnie robić to co umiesz najlepiej. Błędy zamówienia czy teleadresowe nie zdarzą się we współpracy z Bookiet24 ponieważ kupujący sam wprowadza swoje dane a następnie my je rzetelnie sprawdzamy i poprawiamy. Za to wszystko pobieramy niewielką miesięczną opłatę i prowizję za zlecenia.

 
Knut Hoppe, Hoppe Cord
Bookiet24