Witamy w Bookiet24!

 

Internetowa platforma dla florystów i kwiaciarni

 

Czy chcesz zostać Partnerem?

Myślisz o rozszerzeniu oferty swojej kwiaciarni także o Internet? Stworzyliśmy proste a zarazem rewolucyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci pozyskać nowych klientów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. Przygotowaliśmy świetną ofertę cenową, która jednocześnie może być dostosowywana do indywidualnych potrzeb naszych partnerów. W Internecie Twoja kwiaciarnia zyska nową rozpoznawalność oraz gamę klientów, którzy na co dzień kupują w sieci wszystko od jedzenia, po bilety do kina. Teraz nadszedł czas na kwiaty. Sprzedaż w sieci stała się nieodzownym elementem rozszerzania sprzedaży oraz pozyskiwania nowej społeczności klientów. A my dajemy Ci idealne narzędzie, które pozwoli Twojej firmie wykorzystać wszystkie jego możliwości. Z naszym rozwiązaniem Twój biznes może sprzedawać piękne kompozycje kwiatów przez nasz nowoczesny system sklepu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Nie potrzeba do tego żadnej dodatkowej wiedzy na temat sprzedaży w sieci, poza przygotowywaniem pięknych bukietów. 

 

Bookiet24 oferuje 3 różne rodzaje prezentacji oferty. Samemu zdecyduj, który model najbardziej do Ciebie pasuje. Proces zamówienia jest banalnie prosty. Klient szukający kwiatów trafia na Twoją ofertę bezpośrednio przez stronę główną Bookiet24.pl. Wybiera interesujący go product oraz płaci. Twoja kwiaciarnia dostaje informacje o już złożonym i opłaconym zamówieniu, które realizuje. W zależności od preferencji klienta, bukiet może odebrać bezpośrednio w kwiaciarni, lub zamówić dostawę na wskazany adres.  

 

Płatność przez Bookiet24 jest prosta I bezpieczna. Dla Twojego biznesu nie ma żadnego ryzyka. Nie musisz też wypełniać żadnych rachunków, czy wydawać paragonów. To my zajmiemy się tym w Twoim imieniu. Pod koniec miesiąca, otrzymasz od nas pełne rozliczenie kosztów miesięcznych.

 

Bookiet24 to pierwszy Polski system bookingowy kwiatów, który wprowadzi Twój biznes w erę sprzedaży internetowej.

 

  

REJESTRACJA PARTNERA